2317 - A e prish gjaku abdestin?
2279 - Pėrdorimi i pecetave tė lagura pėr pastrim
2179 - Puthja a e prish abdestin
2131 - Kemi probleme me medhiun
1270 - Doja tė dija pėr xhunubllėkun mė shumė
1269 - Ky gusėl qė kam bėrė deri tani a ka qenė nė rregull?
1268 - Njė pyetje pėr tre sekrecionet trupore
1267 - Gjatė marrjes sė gusulit a lejohet pėrdorimi i shampove dhe sapunėve tė ndryshėm?
1266 - Kur presim thonjtė, a duhet tė marrim pėrsėri abdest?
1265 - A ėshtė e lejuar tė bėhet rruajtja e qimeve nė pjesėt intime?
1264 - A ka mundėsi tė mė shpjegosh nė mėnyrė pak mė tė detajuar rregullat e mes'h-it?
1263 - A ėshtė e lejuar marrja e abdestit nėse i ke flokėt e lyera me xhel?
1262 - A ka pėrgjegjėsi mbi mua?
1261 - Pėrse muslimanėt bėhen synet?
1260 - Pyetja ime ka tė bėjė me abdestin
1259 - A mund t’i fal dy rekate pėr abdestin apo si tė veproj?
1258 - Nėse muslimani zhytet nė njė basen me ujė tė pastėr, a ka abdest?
1257 - A lejohet tė falesh nė njė sixhade ku ka rėnė njė pikė urinė ose mė shumė dhe tashmė ajo ėshtė terur?
1256 - Nė sa mėnyra bėhet njeriu xhunub?
1255 - Kohėt e fundit jam duke u ballafaquar me vesvese


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010