2127 - A lejohet qė tė veshė femra para burrit ose mahremit pantallona apo kostum sportiv?
1539 - A lejohet pėrdorimi i kremrave apo pomadave tė ndryshme qė pėrmbajnė alkool?
1538 - A ėshtė i vlefshėm abdesti nėse flokėt apo trupin e ke tė lyer me ndonjė krem apo me ndonjė balsam pėr flokė?
1537 - A i lejohet femrės tė vėrė deodorant pėr sqetulla?
1536 - Mjekra ime akoma nuk ka dalė e plotė
1535 - A lejohet tė mbahet ari i bardhė apo argjendi nga meshkujt?
1534 - Njė pyetje rreth auretit
1533 - Pyetje rreth auretit
1532 - Kam njė pyetje rreth thonjve
1531 - A ėshtė ari hallall pėr femra apo haram
1530 - A lejohet t’i ngjyros flokėt me bllansh?
1529 - A ėshtė hallall tė bėj mbjelljen e flokėve me operacion plastik?
1528 - A lejohet ta vesh kėtė bluzė tė kuqe?
1527 - A lejohen tė bėhen operacionet plastike dhe a ndikojnė negativisht nė jetė?
1526 - Kur nuk lejohet tė presėsh thonjtė dhe tė shkurtosh flokėt?
1525 - A lejohet tė falim namaz me rroba me ngjyrė tė kuqe?
1524 - A lejohet mbajtja e zinxhirėve dhe unazės sė arit ?
1523 - Cila ėshtė urtėsia e mbajtjes sė pantallonave mbi nyjen e kėmbės?
1522 - A ėshtė e lejuar mbjellja e flokėve?
1521 - A lejohet mashkulli t’i kapė flokėt gėrsheta apo t’i ketė flokėt e gjata?


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.com



Tė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010