2319 - A ėshtė i drejtė ky lloj bojkoti (hexhri) ndaj njerėzve
2154 - Ngjyra e shamisė dhe falja nė orarin e punės
1620 - Kam probleme me namazin e sabahut
1619 - Kam filluar tė falem pa dijen e familjes
1618 - Nuk mund tė largohem nga dėgjimi i muzikės
1617 - A kam mundėsi tė dal nga shtėpia
1616 - A mė lejohet ta shpėrndaj kėtė material?
1615 - Kur i flas pėr Islamin, dėgjon muzikė nė telefon
1614 - A duhet tė largohem nga shtėpia pėr hir tė Allahut?
1613 - A tė udhėtoj me kėta autobusė?
1612 - Emigrimi jashtė vendit
1611 - Ēfarė mund tė bėj me kėto para?
1610 - Mė jepni njė kėshillė pėr ketė ēėshtje!
1609 - Ēfarė mė preferoni tė bėj me ta?
1608 - Kam nevojė pėr ndihmė dhe kėshillė
1607 - A lejohet shoqėria me katolikė?
1606 - A mė lejohet t’i tregoj pėr fe?
1605 - Si duhet tė veproj me tė pėr ta kthyer tė falet?
1604 - A bėj gjynah nė ketė rast t’ia blej dhuratėn?
1603 - Ēfarė tė bėj kur vjerri dhe burri pijnė alkool?


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010