| Vlera e Kuranit | Mėsimi i Kuranit | Texhvid | Shkencat e Kuranit | Porosi Kuranore |

2084 - Porosi kuranore (52)
2079 - Porosi kuranore (51)
2073 - Porosi kuranore 50
2065 - Porosi kuranore 49
1989 - Porosi kuranore 48
1973 - Porosi Kuranore (47)
1962 - Porosi Kuranore (46)
1955 - Porosi Kuranore (45)
Nėn hijen e ajetit
Xhuzi Ame
Pėr tė lexuar Kuranin nė arabisht dhe shqip
Pėr tė lexuar tė gjithė Kuranin nė shqip
Pėr tė lexuar njė sure
Pėr tė lexuar njė ajet
Pėr tė dėgjuar njė sure apo tė gjithė Kuranin
Pėr tė mėsuar suret e fundit tė Kuranit
Mėsimi i Kuranit pėr fėmijė
Pėr tė mėsuar Kuranin pėrmendėsh
Pėr tė lexuar Kuranin nė arabisht
1790 - Porosi kuranore (44)


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010