1864 - Cilat janė tė drejtat e gruas pas divorcit?
1506 - Burri ėshtė shumė i dhėnė pas punės
1505 - Bashkėshorti i merr paratė pa pajtimin e saj
1504 - Kam qenė e fejuar, por jemi ndarė
1503 - Mė kėshilloni si tė veproj me burrin tim
1502 - Bashkėshortja nuk dėgjon tė mė bashkėngjitet
1501 - Njė pyetje nė lidhje me marrėdhėniet bashkėshortore
1500 - A lejohet tė jepet sadaka pa lejen e burrit?
1499 - A lejohet qė gruaja ta gėnjejė burrin dhe a lejohet tė shkurorėzohet gruaja pėr shkak se ėshtė gėnjeshtare?
1498 - Mė ndihmoni, si t’ia bėj?
1497 - Si t'ia bėj qė mos tė hyjnė nė lojė edhe zemrat?
1496 - A i lejohet muslimanit tė rrahė gruan e vet nė mėnyrėn mė mizore?
1495 - Kur lejohet tė kėrkohet divorci nga gruaja?

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010