| Pastėrtia | Namazi | Agjėrimi dhe ramazani | Zekati | Haxhi | Fikhu i Adhurimeve - Tė Ndryshme |

2358 - Nuk e di lutjen e Kunutit
2357 - Pasimi i imamit
2351 - Prekja e veshėve gjatė tekbirit fillestar
2340 - Si zbriten hatmet pas vdekjes?
2328 - Rreth kazasė sė namazeve
2320 - Shqiptimi i nijetit para namazit
2317 - A e prish gjaku abdestin?
2300 - Ēėshtje qė ndėrlidhen me leximin e Kuranit dhe bėrjes sė hatmes
2299 - Cili ėshtė mė i preferuar leximi i Kuranit shqip qė ta kuptojmė apo arabisht
2279 - Pėrdorimi i pecetave tė lagura pėr pastrim
2263 - A ka hadith rreth agjėrimit tė Dhul Hixhes
2236 - Namazi i vitrit
2226 - A duhet tė kėndoj me zė nė namazet farze, tė cilat i fal nė shtėpi?
2213 - Jetoj nė shtetet skandinave dhe kam rėnė nė hall lidhur me rastin e agjėrimit tė Ramazanit
2212 - Sa jepet zekat nė para, kemi 2500 euro
2199 - Disa pyetje pėr agjėrimin
2190 - A e kam gjynah qė mė zė edhe ky Ramazan me njė Ramazan borxh?
2179 - Puthja a e prish abdestin
2178 - Kur fillon udhėtari t'i shfrytėzojė lehtėsimet e udhėtimit?
2156 - Ngritja e duarve nė namaz


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010