| Femra Muslimane | Fejesa & Martesa | Probleme bashkėshortore dhe Shkurorėzimi | Tė drejtat e fėmijėve | Familja - Tė tjera |

2331 - A lejohet tė bashkėjetoj me vajzėn qė kam bėrė kurorė me tė, por nuk e kam marrė nė shtėpi?
2311 - A tė fejohem me tė, por nuk ėshtė e virgjėr?
2306 - A bėn qė vėllezėrit tė emėrtohen me tė njėjtin emėr
2297 - Sa duhet tė qėndrojnė dy tė fejuar pa u martuar
2284 - Cili emėr ka kuptimin dhurata e Allahut
2252 - A kam tė drejtė ta takoj nėnėn?
2240 - Kush duhet t'i tregojė fėmijės se ėshtė i adoptuar?
2233 - Larja e rrobave me zbutės aromatik dhe dalja me to
2209 - Kujt do t'i takojė gruaja nė xhenet?
2202 - Aborti para 40 ditėve
2176 - A lejohet nė kėtė rast martesa me atė vajzė?
2174 - Kam njė pyetje lidhur me menstruacionet
2153 - Rikthimi i virgjėrisė me intervenim kirurgjik
2152 - Akti i kurorėzimit pa dėrguar gruan nė shtėpinė e burrit
2133 - A ka tė drejtė femra ta kundėrshtojė poligaminė?
2130 - Cilat janė dobitė e mbulesės?
2094 - Marrja e patentės sė shoferit nga femra
2093 - A lejohet planifikimi i familjes?
2067 - Martesa me tė ndikon nė ēėshtje tė akides
2059 - A janė nė rregull kėta emra pėr fėmijė?


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010