2266 - Si ta di se a jam i sėmurė nga magjia
2091 - A ėshtė falli shirk?
1166 - Desha t’ju pėrshėndes dhe t’ju pyes pėr njė pyetje qė mė mundon prej dy vitesh
1165 - Si tė veproj nė kėtė situatė?
1164 - Kam disa probleme qė mė shqetėsojnė qė prej njė viti
1163 - Kam disa pyetje
1162 - Jam e sėmurė prej magjisė
1161 - Kam dy pyetje
1160 - Kur thėrras ezanin kam njė frikė
1159 - Pse ēdo herė kur lexoj Kuran mė mbushen sytė me lot?
1158 - A kanė shėrim njerėzit qė kanė shkelur krijesa si xhind etj.?
1157 - Kam disa pyetje pėr ju
1156 - A duhet tė besohet te UFO-t apo jashtėtokėsorėt?
1155 - Kam njė pyetje nė lidhje me kaderin e Allahut
1154 - Desha t’ju bėj njė pyetje rreth syrit tė keq ose sihrit nė Islam
1153 - A lejohet pėrdorimi i hipnozės pėr shėrimin e ndonjė sėmundjeje me lejen e Allahut, nėse ėshtė e mundur?
1152 - A ekziston nė tė vėrtetė mėsyshi dhe si tė mbrohemi nga ai?
1151 - A bėn ta mbaj Kuranin nė makinė?
1150 - Ē’janė xhinėt?
1149 - A ėshtė dita e martė ditė e keqe?


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010