1963 - Dhjetė faktorė pėr zhvillimin e dashurisė mes bashkėshortėve
584 - Nuk i lejohet prindit ta martojė fėmijėn pa dėshirėn e tij
583 - A duhet tė legalizohet aborti
582 - Tė drejtat e bashkėshortes ndaj bashkėshortit
581 - Festimi i ditėlindjes
580 - Dispozita mbi tė posalindurin
579 - Fekondimi artificial - in vitro
578 - Qėndrimi i Islamit rreth mbarsimit artificial
577 - Trashėgimia e femrės nė Islam
576 - Poligamia nė Islam (2)
575 - Poligamia nė Islam (1)
574 - Ankesat e grave ndaj burrave tė tyre 2
573 - Ankesat e grave ndaj burrave tė tyre
572 - Fetvaja e rrahjes sė burrit
571 - Si t'i kapėrcejė dhe ti vėrė nėn kontroll gruaja problemet e shtėpisė sė saj?
570 - Gėnjeshtra mes bashkėshortėve
569 - Obligimet e gruas qė i vdes burri
568 - Disa ēėshtje tė martesės
567 - Disa kėshilla pėr ata tė cilėt i ka begatuar Allahu me begatinė e martesės
566 - Martesa - Rregullat dhe tė rrefuzuarat


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010