44 - “Mua mė shpėrblen vetėm Allahu”
43 - “Por do ta ndajė tė keqin prej tė mirit”
42 - Shkėlqimtari i njerėzimit
41 - Agjėrimi dhe devotshmėria
40 - Testi provues
39 - Tre dėshmitarėt okularė
38 - A i jemi nėnshtruar vėrtet Allahut
37 - Sprovat janė sjellje hyjnore
36 - Kėrkimi i faljes
35 - Durimi
34 - Vizitori i fundit
33 - Sėmundja e mendjemadhėsisė
32 - Vdekja
31 - Trokisni nė portat e qiellit me lutjet tuaja
30 - Pse sprova?
29 - Pėr njė zemėr tė qėndrueshme
28 - PASTROJE SHPIRTIN

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010