2288 - Mė bėri shpifje pėr moral
2235 - Disa pyetje tė ndryshme
2234 - Mbajtja e kafshėve shtėpiake
2224 - Dua tė fal namazin e tevbes
2223 - A e kam obligim martesėn?
2222 - Djali qė kam qenė nė lidhje nuk ėshtė gjak i familjes ku jeton
2221 - Ėshtė shumė e vėshtirė pėr njė femėr muslimane tė ketė njė burrė jobesimtar
1686 - Si duhet tė veprojmė nėse shohim ndonjė ėndėrr, komentimi i sė cilės lajmėron diēka jo tė mirė?
1685 - Si e shpjegoni kėtė ėndėrr qė kam parė?
1684 - Ēfarė medhhebi kanė pasur kėta dijetarė?
1683 - Kam parė disa foto tė disa dijetarėve, por nuk kam parė qė ta lėshojnė mjekrėn
1682 - Sa ėshtė mesatarja e jetės sė njeriut?
1681 - A bėn ta pėrdor farėn e zezė pa pasur ndonjė sėmundje?
1680 - Po mė kujtohen gjėrat nė wc
1679 - A mund tė marr ndonjė temė nga ju dhe ta publikoj nė ndonjė faqe tjetėr?
1678 - Mos edhe "klubi kulturor" ėshtė arenė e pėrqendruar nė filozofi tė caktuar tė shpjegimeve islame?
1677 - Kam njė pyetje rreth kėshillės
1676 - Si komentohet pamja e njė femre tėrėsisht tė mbuluar?
1675 - Nė Rusi kishin dalė dy sy nė qiell
1674 - Ruajtja e autorėsisė sė materialeve tė kėsaj faqeje dhe daveti


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010