| Probleme tė aspektit edukativo-arsimor | Probleme tė aspektit shoqėror | Probleme gjatė aplikimit tė Islamit | Probleme psikike | Rreth raporteve ndėr gjinore paramartesore | Probleme tė natyrės seksuale | Konsulta dhe kėshilla tė ndryshme |

2335 - Si ta rikthej njeriun qė e kam dashur shumė
2319 - A ėshtė i drejtė ky lloj bojkoti (hexhri) ndaj njerėzve
2308 - Si t'ia bėj me shoqėrinė?
2307 - Kontakti me vajzat
2288 - Mė bėri shpifje pėr moral
2271 - Kam problem me lesbizmin
2256 - A lejohet nė Islam derdhja e spermės jashtė vaginės me gruan tėnde?
2239 - Si tė kėrkosh gruan pėr martesė
2238 - Rregullat kur del me njė djalė besimtar pėr qėllim fejese
2235 - Disa pyetje tė ndryshme
2234 - Mbajtja e kafshėve shtėpiake
2225 - A jemi nė rrugė tė gjynahut?
2224 - Dua tė fal namazin e tevbes
2223 - A e kam obligim martesėn?
2222 - Djali qė kam qenė nė lidhje nuk ėshtė gjak i familjes ku jeton
2221 - Ėshtė shumė e vėshtirė pėr njė femėr muslimane tė ketė njė burrė jobesimtar
2211 - A prishet agjėrimi nė qoftė se njė njeri ėshtė duke fjetur dhe arrin orgazėm?
2210 - Refuzimi sepse je "ekstremist"
2208 - Kam qenė nė lidhje me njė djalė pėr njė kohė tė gjatė
2191 - Kam bėrė njė gabim shumė tė madh


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010