469 - Dobitė e misvakut
468 - Rregullat e nifasit (lehonisė)
467 - Rregullat e istihadės
466 - Rregullat e menstruacioneve (hajzit)
465 - Leximi i Kuranit nė banjė
464 - Leximi i Kuranit pa abdest
463 - Leximi i Kuranit shtrirė
462 - Leximi i Kuranit duke qenė xhunub
461 - Leximi i Kuranit nga gruaja lehonė dhe me menstruacione
460 - Ēfarė i ndalohet gruas gjatė periudhės sė hajzit dhe tė nifasit
459 - Dispozitat e istihadės
458 - Nifasi
457 - Dispozitat e hajzit (menstruacioneve) dhe tė nifasit (lehonisė)
456 - Tejemumi -2-
455 - Tejemumi -1-
454 - Leximi i Kuranit pa abdest
453 - Gjėrat qė e prishin abdestin
452 - Mes`hu mbi ēorapė
451 - Mes`hu mbi mbathjet
450 - Sunetet e abdestit


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010