1866 - A ka mundėsi njė koment tė shkurtėr rreth sures Tekathur?
1229 - Tė zotėt e mendjes a janė dijetarėt muslimanė apo shkencėtarėt e cilėsdo fe?
1228 - A mundeni tė mė tregoni shpjegimin e ajeteve 86-90 tė sures Kehf?
1227 - Pyetja ime ka tė bėjė me ajetin numėr 47 tė sures Rrum
1226 - Pse kur Allahu i Lartėsuar flet pėr veten e Tij nė Kuran nganjėherė e pėrdor njėjėsin, nganjėherė shumėsin?
1225 - Pse pėrmendet specifik namazi i mesėm?
1224 - Ēfarė sqarimi mund tė na jepni?

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010