615 - Veshja e devotshmėrisė ėshtė mė e mira
614 - Operacionet plastike
613 - Veshja e femrės para femrave
612 - Veshja e pantallonave pėr gratė
611 - Tallja me mjekrėn dhe me fenė
610 - Madhėsia e mjekrės dhe a lejohet shkurtimi i saj
609 - Falja e namazit pas imamit qė e rruan mjekrėn
608 - Rruajtja e mjekrės rezulton me njė varg kundėrvajtjesh islame (3)
607 - Rruajtja e mjekrės rezulton me njė varg kundėrvajtjesh islame (2)
606 - Rruajtja e mjekrės rezulton me njė varg kundėrvajtjesh islame (1)
605 - Mendimi i katėr medhhebeve pėr rruajtjen e mjekrės
604 - Dėmet e zhveshjes (mosvendosjes sė mbulesės) (6)
603 - Dėmet e zhveshjes (mosvendosjes sė mbulesės) (5)
602 - Dėmet e zhveshjes (mosvendosjes sė mbulesės) (4)
601 - Dėmet e zhveshjes (mosvendosjes sė mbulesės) (3)
600 - Dėmet e zhveshjes (mosvendosjes sė mbulesės) (2)
599 - Dėmet e zhveshjes (mosvendosjes sė mbulesės) (1)
598 - Pėrgjegjėsi e kujt ėshtė mbulesa?
597 - Kushtet e mbulesės nė Islam (Pjesa 8)
596 - Kushtet e mbulesės nė Islam (Pjesa 7)


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010