2358 - Nuk e di lutjen e Kunutit
2357 - Pasimi i imamit
2340 - Si zbriten hatmet pas vdekjes?
2300 - Ēėshtje qė ndėrlidhen me leximin e Kuranit dhe bėrjes sė hatmes
2299 - Cili ėshtė mė i preferuar leximi i Kuranit shqip qė ta kuptojmė apo arabisht
1418 - Tri pyetje
1417 - Kam dy pyetje
1416 - A ėshtė nijet i mirė ky
1415 - Si duhet tė lutem para varrit tė fėmijės tim?
1414 - Desha tė pyes rreth vizitės nė varreza
1413 - Kisha njė pyetje lidhur me pllakat qė vendosin mbi varre
1412 - A lejohet qė dhikri i mėngjesit tė bėhet pasi tė lindė dielli?
1411 - A lejohet tė jepet selam gjatė bėrjes sė dhikrit?
1410 - Koha e therjes sė kurbaneve
1409 - A pranohet qė tė lexojmė Kuran dhe pastaj tė lutemi pėr vėllezėrit tanė tė vdekur?
1408 - A duhet tė mbahet zi?
1407 - Si tė veprohet kur njė njeri i moshuar nuk di tė falet sepse nuk di asgjė nga Kurani?
1406 - A duhet ta ruajmė tė vdekurin?
1405 - A lejohet tė japė selam ai qė ėshtė duke u falur apo dikush t’i japė atij selam duke qenė nė namaz?
1404 - Dua t’ju bėj disa pyetje


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010