| Pastėrtia | Namazi | Agjėrimi | Zekati | Haxhi | Shitblerja dhe transaksionet bashkėkohore | Fikhu i sė drejtės familjare | Fikhu i veshjes dhe i zbukurimeve | Fikh - Tė ndryshme | 400 kėshilla islame |

2246 - Dispozitat e therjes sė kafshėve -3-
2241 - Dispozitat e therjes sė kafshėve -II-
2231 - Dispozitat e therjes sė kafshėve
1963 - Dhjetė faktorė pėr zhvillimin e dashurisė mes bashkėshortėve
1870 - Rregullat gjatė shkuarjes pėr nė xhami
1796 - Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė
1756 - Rezyme e rasteve tė tregtisė me kamatė
1755 - Cilat mallra u bashkėngjiten mallrave kamatare me anė tė analogjisė
1754 - Ēfarė ndalohet gjatė tregtisė sė mallrave kamatare
1753 - Motivi i ndalimit tė kamatės nė mallrat kamatare
1752 - Mallrat kamatare
1751 - Klasifikimi i kamatės nė Islam
1750 - 400 kėshilla islame (19)
1749 - 400 kėshilla islame (18)
1748 - 400 kėshilla islame (17)
1747 - 400 kėshilla islame (16)
1746 - 400 kėshilla islame (15)
1745 - 400 kėshilla islame (14)
1744 - 400 kėshilla islame (13)
1743 - 400 kėshilla islame (12)


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010