2318 - Komenti i Dexhallit sipas “The arrivals"
2314 - Videot e "The Arrivals", nė shqip "Mashtrimi i madh"
2312 - Pėrdorimi i vizatimeve pėr tė shprehur emocionet nė internet
2309 - Pagesa e kefaretit nė faqe interneti
2298 - Shkurtimi i salavatit dhe selamit nė s.a.v.s.
2285 - Merimangat nė ėndėrr
2281 - Kur fillon urimi i Bajramit
2278 - Nė ēfarė bien nė ujdi muslimanėt, krishterėt dhe ēifutėt?
2273 - A realizohet zotimi pa e shqiptuar me gojė?
2272 - Tė ėndėrrosh gjarprin
2270 - Ora e ngjyrosur me ar apo argjend
2269 - A lejohet tė punosh si rrobaqepėse?
2267 - Si t'i lutemi Allahut?
2258 - Enėt prej ari e argjendi
2257 - Historia e Musait alejhi selam
2251 - Kujdes nga webfaqja xhamishqiptare.net
2250 - Rreth njė ėndrre
2249 - A ndryshon qėndrimi nė mbajtjen e qenit nė shtėpi apo nė oborr?
2228 - Kam njė pyetje lidhje me dhikrin e mbrėmjes dhe tė mėngjesit
2227 - A lejohet dėgjimi i ilahive me muzikė?


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010