2326 - A ėshtė i lirė njeriu nė veprimet e tij
1105 - A duhet ta ndryshojmė mbiemrin?
1104 - A e ka parė Muhamedi alejhi selam Allahun e Lartėsuar?
1103 - Kam lexuar kėtė tekst nė njė faqe interneti dhe dua tė di sa ėshtė i vėrtetė
1102 - Si t'i pėrgjigjem profesoreshės?
1101 - Ē'kuptim kanė fjalėt “Allahu teala dhe Allahu aze ve xhel”?
1100 - Pse Allahu nuk e ka shpallur kėtė fe tė bukur (Islamin) mė herėt se para 1424 viteve?
1099 - A mund tė shkruani pėr 99 Emrat e Allahut?
1098 - Si e komentoni ju kėtė?
1097 - Kam frikė se mos jam nga banorėt e zjarrit tė Xhehenemit
1096 - Pėrse muslimanėt thonė se feja islame ėshtė feja e Allahut?
1095 - A mundet duaja ta ndryshojė caktimin e Zotit ?
1094 - A e ka parė Ademi (alejhi selam) tė shkruar nė derėn e xhenetit fjalėn: “La ilahe il Allah” ?
1093 - Si t’i bind qė e kanė gabim?

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010