1870 - Rregullat gjatė shkuarjes pėr nė xhami
518 - Namazi i teravive
517 - Vlera e namazit tė natės
516 - Dispozita mbi namazin -tehijetul mesxhid-
515 - Rregullat e Bajramit
514 - Mėnyrat e faljes sė namazit tė vitrit
513 - Dispozita mbi namazin e vitrit
512 - Leximi i Kuranit me para -II-
511 - Leximi i Kuranit me para
510 - Tė kėnduarit e Kuranit pėr tė vdekur -VIII-
509 - Tė kėnduarit e Kuranit pėr tė vdekur -VII-
508 - Tė kėnduarit e Kuranit pėr tė vdekur -VI-
507 - Tė kėnduarit e Kuranit pėr tė vdekur -V-
506 - Tė kėnduarit e Kuranit pėr tė vdekur -IV-
505 - Tė kėnduarit e Kuranit pėr tė vdekur -III-
504 - Tė kėnduarit e Kuranit pėr tė vdekur -II-
503 - Tė kėnduarit e Kuranit pėr tė vdekur I
502 - Pėrkujtimi i shpeshtė i vdekjes
501 - Mėnyra e faljes sė namazit tė xhenazes
500 - Namazi i xhenazes


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010