499 - Mėnyra e qefinosjes sė tė vdekurit
498 - Mėnyra e larjes sė tė vdekurit
497 - Rregulla rreth larjes sė tė vdekurit
496 - Disa dispozita mbi udhėtimin
495 - Disa rregulla tė udhėtimit
494 - Namazi i xhumasė (2)
493 - Namazi i xhumasė (1)
492 - Disa rregulla tė ditės sė xhuma
491 - Forma e namazit tė gruas ėshtė njėlloj sikurse namazi i mashkullit
490 - Falja e namazit midis shtyllave
489 - Namazi me xhemat
488 - Rregullat e shkuarjes nė xhami
487 - Gabime qė bėhen nė namaz
486 - Sexhdeja e harresės - Rastet dhe dispozitat e saj
485 - Tė folurit gjatė namazit nga harresa -II-
484 - Tė folurit gjatė namazit nga harresa -I-
483 - A duhet tė ngrihen duart gjatė tekbireve nė namaz
482 - Pasojat e mosfaljes sė namazit
481 - Dobitė e namazit tė sabahut (3)
480 - Dobitė e namazit tė sabahut (2)


Faqja e pare | Faqja mbrapa | Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010