1124 - Ē’mendoni ju?
1123 - Mė intereson tė di si ėshtė pėrmbledhur Kurani i shkruar
1122 - A mund tė na i tregoni disa mrekulli tė Kuranit?
1121 - Njė pyetje rreth Kuranit
1120 - Mė tregoni tė gjithė historinė e Musait a.s. sipas Ehli Sunetit
1119 - A ka vdekur Isai alejhi selam?
1118 - Si i mashtroi ai (Iblisi) Ademin dhe Havanė, kur dihet se ishte i pėrjashtuar prej xhenetit?
1117 - A ka mundėsi tė mė tregoni shkurtimisht tregimin e Habilit dhe tė Kabilit?
1116 - Sa herė pėrmendet emri i Pejgamberit Muhamed salallahu alejhi ue selem nė Kuran?
1115 - Deri nė cilėn moshė kanė jetuar njerėzit nė kohėn e Nuhut?
1114 - Sa vite zgjati predikimi i Profetit Muhamed (alejhi selam) nė Mekė?
1113 - Pse nė Kuran pėrmendet Adem, kurse nė Bibėl Adam?
1112 - Ēfarė ėshtė buraku?

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010