2331 - A lejohet tė bashkėjetoj me vajzėn qė kam bėrė kurorė me tė, por nuk e kam marrė nė shtėpi?
2311 - A tė fejohem me tė, por nuk ėshtė e virgjėr?
2297 - Sa duhet tė qėndrojnė dy tė fejuar pa u martuar
2176 - A lejohet nė kėtė rast martesa me atė vajzė?
2153 - Rikthimi i virgjėrisė me intervenim kirurgjik
2152 - Akti i kurorėzimit pa dėrguar gruan nė shtėpinė e burrit
2133 - A ka tė drejtė femra ta kundėrshtojė poligaminė?
2093 - A lejohet planifikimi i familjes?
2067 - Martesa me tė ndikon nė ēėshtje tė akides
1865 - A ka dallim mes aktit tė fejesės dhe aktit tė kurorės?
1494 - Jam e pasigurt pėr fejesėn
1493 - A ka tė drejtė prindi ta martojė vajzėn pa lejen dhe dėshirėn e saj?
1492 - A mundet qė djali tė ikė me vajzėn pasi rrugėdalje tjetėr s’ka?
1491 - Ēfarė dėnimi ka ai qė ka bėrė zina dhe si duhet tė reagojė qė ta shlyejė kėtė mėkat?
1490 - Ēfarė duhet t’i jap gruas?
1489 - Sa kohė ėshtė e preferuar qė njeriu tė qėndrojė i fejuar?
1488 - Dua ta ndėrroj unazėn e arit, por kam dėgjuar se tė ndėrrosh unazėn ėshtė gjynah
1487 - Kam njė pyetje rreth mehrit
1486 - A lejohet ndėrrimi i mbiemrit pas martese apo tė shtohet edhe mbiemri i burrit?
1485 - Me ēfarė do tė mė kėshillonit para martese


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010