1136 - Kam tri pyetje
1135 - Cilat janė cilėsitė e atij grupi qė do tė shpėtojė dhe a ekziston sot ai grupi i shpėtuar?
1134 - Mospajtimi mes Aliut dhe Muaviut (Allahu qoftė i kėnaqur me tė dy)
1133 - Si ėshtė e mundur qė tė krishterėt janė mė tė ditur dhe zbulojnė shumė sende?
1132 - Desha tė di diēka mė shumė pėr popullin ose muslimanėt qė jetojnė nė Iran
1131 - Ajete dhe hadithe pėr 73 grupet, muzikėn dhe dhėnien e dorės gjinisė tjetėr
1130 - A ka mundėsi qė ehli suneti tė bashkėpunojė me rafiditė kundėr armikut tė jashtėm?
1129 - A mund tė bashkohet ehli suneti me rafiditė?
1128 - Rreth qėndrimit tė Ehli Sunetit ndaj Ehli Bejtit
1127 - Desha tė di rreth sufistėve dhe vehabistėve
1126 - Kush ishte Said Nursi
1125 - A janė tė pranuar tek Allahu shiitėt?

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010