| Fetva | Kėshilla dhe Konsulta |

2358 - Nuk e di lutjen e Kunutit
2357 - Pasimi i imamit
2352 - Rreth krizave financiare, inflacionit dhe parasė sė letrės
2351 - Prekja e veshėve gjatė tekbirit fillestar
2340 - Si zbriten hatmet pas vdekjes?
2335 - Si ta rikthej njeriun qė e kam dashur shumė
2332 - A lejohet pėrdorimi i kėsaj shprehjeje
2331 - A lejohet tė bashkėjetoj me vajzėn qė kam bėrė kurorė me tė, por nuk e kam marrė nė shtėpi?
2328 - Rreth kazasė sė namazeve
2325 - A lejohet ushtrimi i profesionit tė avokatit
2324 - A lejohet studimi i drejtimit tė juridikut
2320 - Shqiptimi i nijetit para namazit
2319 - A ėshtė i drejtė ky lloj bojkoti (hexhri) ndaj njerėzve
2318 - Komenti i Dexhallit sipas “The arrivals"
2317 - A e prish gjaku abdestin?
2314 - Videot e "The Arrivals", nė shqip "Mashtrimi i madh"
2312 - Pėrdorimi i vizatimeve pėr tė shprehur emocionet nė internet
2311 - A tė fejohem me tė, por nuk ėshtė e virgjėr?
2310 - Pjesėmarrja nė lojėrat shpėrblyese komerciale tė qendrave tregtare
2309 - Pagesa e kefaretit nė faqe interneti


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010