| Fetva | Kėshilla dhe Konsulta |

2308 - Si t'ia bėj me shoqėrinė?
2307 - Kontakti me vajzat
2306 - A bėn qė vėllezėrit tė emėrtohen me tė njėjtin emėr
2300 - Ēėshtje qė ndėrlidhen me leximin e Kuranit dhe bėrjes sė hatmes
2299 - Cili ėshtė mė i preferuar leximi i Kuranit shqip qė ta kuptojmė apo arabisht
2298 - Shkurtimi i salavatit dhe selamit nė s.a.v.s.
2297 - Sa duhet tė qėndrojnė dy tė fejuar pa u martuar
2288 - Mė bėri shpifje pėr moral
2285 - Merimangat nė ėndėrr
2284 - Cili emėr ka kuptimin dhurata e Allahut
2281 - Kur fillon urimi i Bajramit
2280 - A e shoqėrojnė njeriun ēdo herė melaqet qė shėnojnė veprat?
2279 - Pėrdorimi i pecetave tė lagura pėr pastrim
2278 - Nė ēfarė bien nė ujdi muslimanėt, krishterėt dhe ēifutėt?
2277 - A ėshtė i saktė ky hadith?
2273 - A realizohet zotimi pa e shqiptuar me gojė?
2272 - Tė ėndėrrosh gjarprin
2271 - Kam problem me lesbizmin
2270 - Ora e ngjyrosur me ar apo argjend
2269 - A lejohet tė punosh si rrobaqepėse?


Faqja e pare | Faqja mbrapa | Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010