2215 - A je pranuar?
1977 - Mesazhi
1956 - Meditimi mbi Kuranin
1868 - Sprova e pasurisė
1867 - Ēfarė do t'i them Atij?
871 - Kultura e vdekjes
870 - Llojllojshmėria e ibadeteve
869 - Tė shkatėrruarit (tė humburit) nė Kuran
868 - Largohu nga kėto!
867 - Tė gjithė do tė vdesin, tė zgjedhim se si do tė vdesim!
866 - Frika nga pėrfundimi i keq
865 - Ēdo shpirt do ta shijojė vdekjen
864 - Halli i gjynahqarėve
863 - Allahu u pėrgjigjet lutjeve tona
862 - Pėrkujtoju atyre ditėt e Allahut
861 - Frytet e veprave tė mira
860 - Frika nga asgjėsimi i veprave tė mira
859 - Nėse ju e ndihmoni (fenė) Allahun, Allahu …
858 - Tė pėrgėzoj ty qė iu pėrgjigje thirrjes sė Allahut subhanehu ue teala
857 - Kush lė diēka pėr hir tė Allahut, Ai ia kompenson me diēka mė tė mirė


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010