856 - Tė mallkuarit nė Kuran
855 - “Vrasja e kohės”
854 - Tė pėrgatitemi pėr ahiret
853 - Pendimi i njė djaloshi pasi pa nė ėndėrr Ditėn e Gjykimit
852 - Padrejtėsia shumėfishohet nė Ditėn e Kiametit
851 - Varri mė thėrret
850 - Shkaqet e shkatėrrimit tė popujve (Pjesa 2)
849 - Udhėzimi nė duar tė fėmijėve
848 - Shkaqet e shkatėrrimit tė popujve
847 - Fushat tė cilat na mundėsojnė t'i shėrbejmė fesė sė Allahut
846 - Frytet e pėrkatėsisė sė njeriut nė fenė e Allahut
845 - Dėshirat e tė vdekurve
844 - Shkaqe tė veēanta qė tė bėjnė tė fitosh mosdhėnien rėndėsi dynjasė
843 - Largimi
842 - Pėrfundimi i keq
841 - Shenjat dhe shkaqet e pėrfundimit tė mirė
840 - Pėrkujtoni para se tė bėni mėkat
839 - Takimi ynė ėshtė varri
838 - Provimi i parė i madh, rezultatet e tė cilit do tė jenė: xheneti ose zjarri
837 - Shpėrbėrja e maleve


Faqja e pare | Faqja mbrapa | Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010