537 - Agjėrimi i muajit Muharrem dhe veēanėrisht agjėrimi i ditės sė nėntė dhe tė dhjetė tė muajit Muharrem, apo agjėrimi i Ashures
536 - Vlera e agjėrimit tė muajit Shaban
535 - Veprat qė preferohen tė bėhen gjatė dhjetėditėshit tė parė tė muajit Muharrem
534 - Dita e ashures
533 - Vlera e muajit muharrem
532 - Lamtumirė Ramazanit
531 - Ramazani dhe gjendja e njerėzve nė tė
530 - Si ta presim Ramazanin
529 - Disa fjalė pėr ditėn e Ashuras
528 - Agjėrimi i ditės sė shtunė
527 - Vlera e agjėrimit tė gjashtė ditėve tė muajit Sheval
526 - Agjėrimi i gjashtė ditėve tė shevalit
525 - Nata e Kadrit
524 - Itikafi
523 - Dhjetė netėt e fundit tė Ramazanit
522 - Kujt i bėhet obligim agjėrimi i muajit Ramazan
521 - Gjėrat qė nuk e prishin agjėrimin
520 - Shtatė gjėra qė e prishin agjėrimin
519 - Mbi fikhun e agjėrimit

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010