553 - Po afrohet haxhi (3)
552 - Po afrohet haxhi (2)
551 - Po afrohet haxhi (1)
550 - Dhjetėditėshi i parė i Dhul-hixhes
549 - Ditėt vlera e tė cilave ia tejkaloi xhihadit
548 - Vlera e dhjetė ditėve tė Dhulhixhes
547 - Dhjetėditėshi i parė i Dhulhixhes
546 - Vlera e veprave nė dhjetėditėshin e parė tė dhulhixhes
545 - Vlera e dhjetė ditėve tė Dhul-hixhes
544 - Disa fjalė rreth vlerės sė ditės sė Arafatit
543 - Disa rregulla tė kurbanit
542 - Kurbani dhe rregullat e tij
541 - Agjėrimi i ditėve tė teshrikut
540 - Kushtet e bėrjes obligim tė haxhit
539 - Haxhi

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010