2335 - Si ta rikthej njeriun qė e kam dashur shumė
2307 - Kontakti me vajzat
2239 - Si tė kėrkosh gruan pėr martesė
2238 - Rregullat kur del me njė djalė besimtar pėr qėllim fejese
2225 - A jemi nė rrugė tė gjynahut?
2210 - Refuzimi sepse je "ekstremist"
2208 - Kam qenė nė lidhje me njė djalė pėr njė kohė tė gjatė
2191 - Kam bėrė njė gabim shumė tė madh
2185 - Fejesa (sipas traditave shqiptare) dhe udhėtimi jashtė vendit
2155 - Jam nė lidhje me njė vajzė
2124 - A ėshtė vonė ta ndėrpres lidhjen apo mė kėshilloni qė ta vazhdoj lidhjen e tė bėj martesė?
2083 - Mė mėrzit shumė e kaluara e saj
2072 - A t’i kėrkoj tani tė fejohet me mua pasi njė herė e kam refuzuar?
1971 - A kemi bėrė mėkat qė i kemi dhuruar njėri-tjetrit ora dore me personin qė dua?
1970 - Kam probleme me tė dashurin
1649 - S'po mundem tė pajtohem me fatin
1648 - A kam vepruar mirė dhe se a jam unė fajtore pėr atė qė ai s'mund tė ndryshonte fenė?
1647 - Njė pyetje rreth auretit
1646 - A kam tė drejtė martese me kėtė person?
1645 - E pavendosur pėr njė ēėshtje


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010