1644 - E pėlqej shumė, po nuk di si t'ia them
1643 - Mė shqetėsoi pėrgjigjja juaj
1642 - A tė vazhdoj shkollimin e mė pas tė fejohemi?
1641 - Jam zhytur nė dashurinė e tij
1640 - Dua tė martohem me kėtė femėr
1639 - Si t'ia shpjegoj Islamin njė vajze ortodokse?
1638 - A t'i them prindėrve tė saj qė ajo shoqėrohet me njė djalė?
1637 - A tė vazhdoj me tė?
1636 - A ėshtė mėkat qė t'ia shprehėsh dashurinė njė djali qė e do?
1635 - Nuk ka zgjidhje mė tė mirė pėr dy tė dashuruar se martesa
1634 - A ėshtė haram tė pėrdorėsh internetin pėr tė folur me njė djalė?
1633 - A ėshtė haram tė kalosh me njė vėlla musliman?
1632 - Biseda nė internet
1631 - A ėshtė haram tė kalosh me njė djalė pa qenė e fejuar?
1630 - A lejohet biseda me njė vajzė nė internet pėr fejesė?
1629 - Ēfarė hapash duhet tė marr dhe si ta vėrtetoj kėtė?
1628 - Si tė veproj?
1627 - A ėshtė e ndaluar dashuria ndaj njė vėllai nė Islam?
1626 - A e kam tė lejuar nėse hyj nė internet dhe flas me ndonjė vėlla musliman?


Faqja e pare | Faqja mbrapa

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010