830 - Si tė veproni me fėmijėt tuaj qė ata tė falen
829 - Marrja e ryshfetit dhe dhėnia e tij
828 - Shtėpitė nė tė cilat nuk hyjnė melaiket
827 - Pėrtacia, fatkeqėsi bashkėkohore
826 - Frytet e respektimit tė prindėrve
825 - Rreziku i kamatės
824 - Vlera e dhėnies sė selamit
823 - Vlera e tė mėsuarit tė njerėzve dhe pėrhapja e fesė islame
822 - Kėrkimi i diturisė islame
821 - Respektimi i prindėrve
820 - Pėrfitimi i zemrave
819 - Kėshilla tė domosdoshme gjatė raporteve me njerėzit (Pjesa 2)
818 - Kėshilla tė domosdoshme gjatė raporteve me njerėzit (Pjesa 1)
817 - Kam harruar tė martohem
816 - Ēfarė vendosa tė bėja para 18 vitesh
815 - Kėrkimi i lejes pėr tė hyrė nė shtėpinė e tjetrit
814 - Ēelėsat e suksesit gjatė studimeve
813 - Cilėsitė qė duhet tė ketė njė edukues (3)
812 - Cilėsitė qė duhet tė ketė njė edukues (2)
811 - Cilėsitė qė duhet tė ketė njė edukues


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010