Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė
22.12.2009 14:29:29

HUSEJN SERRAXH

Etika dhe morali i tregtarėve 1

Etika dhe morali i tregtarėve 2

ALAUDIN ABAZI

Trajtim i disa transaksioneve bashkėkohore 1

Trajtim i disa transaksioneve bashkėkohore 2

Trajtim i disa transaksioneve bashkėkohore 3

Trajtim i disa transaksioneve bashkėkohore 4


Trajtim i disa transaksioneve bashkėkohore 5

Trajtim i disa transaksioneve bashkėkohore 6


Trajtim i disa transaksioneve bashkėkohore 7

ENIS RAMA


Njohuri bazike rreth fikhut tė shitblerjes 1

Njohuri bazike rreth fikhut tė shitblerjes 2

Njohuri bazike rreth fikhut tė shitblerjes 3

Njohuri bazike rreth fikhut tė shitblerjes 4


Njohuri bazike rreth fikhut tė shitblerjes 5

Njohuri bazike rreth fikhut tė shitblerjes 6

Njohuri bazike rreth fikhut tė shitblerjes 7

MUHAMED DĖRMAKU

Fikhu i Zekatit 1

Fikhu i Zekatit 2

Fikhu i Zekatit 3

Fikhu i Zekatit 4

Fikhu i Zekatit 5

Fikhu i Zekatit 6

Fikhu i Zekatit 7

Fikhu i Zekatit 8


Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010