2308 - Si t'ia bėj me shoqėrinė?
2092 - Qėndrimi i Islamit ndaj hakmarrjes
1591 - A ka tė drejtė babai tė mė kėrkojė rrogėn?
1590 - Jam duke u ballafaquar me njė fenomen, gibetin
1589 - Ēfarė bėhet me njė person qė ka dashur tė tė dhunojė ose tė ka dhunuar njė anėtar tė familjes sė ngushtė?
1588 - A ėshtė vendim i duhur mėrgimi i gjithė familjes pėr nė Gjermani?
1587 - A ėshtė e lejuar tė shkosh nė dasmėn e dikujt tė familjes, nėse aty pihet edhe alkool?
1586 - Mė fajėsojnė, edhe pse s’kam faj
1585 - Martesa e motrės
1584 - Nėse ndėrhyj pėr tė shpėtuar njė shok dhe mė vrasin, a shkoj shehid?
1583 - A ka ndonjė tė keqe kėtu?
1582 - A vlen durimi im nėse qaj shumė?

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010