2271 - Kam problem me lesbizmin
2256 - A lejohet nė Islam derdhja e spermės jashtė vaginės me gruan tėnde?
2211 - A prishet agjėrimi nė qoftė se njė njeri ėshtė duke fjetur dhe arrin orgazėm?
1668 - Ēfarė mendoni pėr librin Rregullat e natės martesore dhe tė marrėdhėnieve intime?
1667 - A e ka haram ky njeri kėtė gjė?
1666 - Kam probleme me kontaktin e parė seksual
1665 - Ē'duhet bėrė pas ėndrrave me epsh?
1664 - A duhet tė marrim gusul apo vetėm abdest pas seksit oral
1663 - Pyetja ime ėshtė pėr njė punė qė po mė shqetėson kohėt e fundit
1662 - Marrėdhėnie intime me njė vajzė me tė cilėn nuk je i martuar
1661 - A i lejohet nga ana fetare seksi oral burrit dhe gruas?
1660 - Kam bėrė punėn e popullit tė Lutit
1659 - A mund tė lind ndonjė sėmundje nga vetėkėnaqėsia?
1658 - Pse nuk lejohet tė bėjmė marrėdhėnie intime pa u martuar?
1657 - Nė cilat raste lejohet masturbimi?
1656 - A i lejohet masturbimi gruas sė ve?
1655 - Ēfarė tė bėj pėr t'i harruar e pėr t'i larguar kėto ndjenja tė trishtuara?
1654 - Si tė largohem nga masturbimi ?
1653 - Si tė veprojmė kur ejakulojmė nė gjumė?
1652 - A lejohet tė pėrdoret spiralja ose kondomi?


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010