2233 - Larja e rrobave me zbutės aromatik dhe dalja me to
2174 - Kam njė pyetje lidhur me menstruacionet
2130 - Cilat janė dobitė e mbulesės?
2094 - Marrja e patentės sė shoferit nga femra
1477 - A e ka obligim mbulesėn ajo tani nė kėtė moshė?
1476 - Syzet e diellit
1475 - Rrobat e hajdit (menstruacioneve)
1474 - A marrim gjynahe duke punuar nė njė punė hallall?
1473 - A lejohet pėrdorimi i tamponave pėr tė mbajtur abdestin?
1472 - A i lejohet asaj tė punojė si mami nė spitale shtetėrore?
1471 - A i lejohet bashkėshortes sime t'i pėrshėndesė pėr dore burrat e farefisit?
1470 - Njė pyetje pėr menstruacionet
1469 - Femra qė ndodhet nė kėtė xhenet, do tė jetė hyri e dikujt apo diēka tjetėr?
1468 - Meshkujt i presin hyritė e xhenetit, e femrat e devotshme a thua kush i pret?
1467 - Doja t'ju pyesja diēka nė lidhje me mahremin
1466 - A ėshtė e obliguar femra nė shtėpi tė veshė mantil (hixhab) pėr t’u falur, edhe pse nuk ka meshkuj nė shtėpi?
1465 - A shkojnė nė xhenet femrat qė vazhdimisht falin namaz, por nuk janė tė mbuluara?
1464 - Si qėndron ēėshtja me faljen e namazit tė sabahut nga ana e njė femre?
1463 - A e kam hallall kėtė punė?
1462 - Familja nuk mė lejon tė mbulohem


Faqja tjeter

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010