1148 - Ē’mund tė bėjmė nė kėtė kohė pėr tė qenė mė stabilė
1147 - A mund tė ndikojė magjia edhe te anėtarėt e tjerė tė familjes?
1146 - Sa ėshtė e lejuar rukja?
1145 - Nuk pata durim dhe po ju drejtohem kėtu
1144 - Si mund ta shėroj veten time?
1143 - A mundet fėmija tė merret mėsysh?
1142 - A na devijojnė xhindėt nė rrugė tė keqe?
1141 - A do tė ketė xhinė ne xhenete?
1140 - A i lejohet femrės tė bėjė rukje?
1139 - A e njihni autorin e kėtij libri?
1138 - Ēfarė krijese janė xhinėt?
1137 - A ekziston mundėsia qė ai tė jetė prekur nga magjia?


Faqja e pare | Faqja mbrapa

Në emër të Allahut, Mëshiruesit, Mëshirëplotit!

Paqja dhe bekimi i Allahut qoftë mbi të Dërguarin Muhamed, mbi familjen e tij dhe mbi pasuesit e tij!

 

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se përkohësisht nuk mund t'u përgjigjemi më pyetjeve të dërguara prej jush.

Ju shprehim falënderimin dhe mirënjohjen tonë për letrat tuaja dhe ju kërkojmë ndjesë për pamundësinë  e përgjigjeve.

Vazhdoni të na vizitoni për artikujt e rinj që do të publiklohen në të ardhmen, në dashtë Allahu.

Allahu ju shpërbleftë për mirëkuptimin tuaj.

 

Redaksia

Desktop Poster

Posteri
Shiko galerine

Abonohu

Email adresa juaj:
 

Kursi Islam

Sample image
Kursi Islam pėr biznesmenė dhe tregtarė! Ligjėrata nga hoxhallarė eminent.

Dėgjo Kur'an

Sample image
Dėgjo Kur'an me titrim nė Gjuhėn Shqipe.Poashtu mund t'a zgjedhni recituesin.

Pėr ty motėr

Sample image
www.pertymoter.net | Webfaqe islame, ekskluzive pėr gjininė femėrore.

Na shkruani

Sample image
Opinionet ,sygjerimet apo pyetjet tuaja na dėrgoni nė: pyetje@klubikulturor.comTė gjitha drejtat e rezervuara. Klubi Kulturor (c) - 2010